projectmakedonia

Сигнали и жалби

Начална страница Новини Актуално ПЕТИ ФЕСТИВАЛ НА УЧИЛИЩНОТО ТВОРЧЕСТВО „ПЕЕМ И ТАНЦУВАМЕ” 2013

PostHeaderIconПЕТИ ФЕСТИВАЛ НА УЧИЛИЩНОТО ТВОРЧЕСТВО „ПЕЕМ И ТАНЦУВАМЕ” 2013

ПЕТИ ФЕСТИВАЛ НА УЧИЛИЩНОТО ТВОРЧЕСТВО

„ПЕЕМ И ТАНЦУВАМЕ” 2013


7 май 2013 г.,

начален час 17.30 ч. площад „К. Величков” /Тортата/


  1. I.РАЗДЕЛ – МУЗИКАЛЕН ФОЛКЛОР

 

ИНДИВИДУАЛНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ

ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА

ИМЕ

ИЗПЪЛНЕНИЕ

УЧИЛИЩЕ

РЪКОВОДИТЕЛ

1

Сиана Тошкина

„Сино Стояне, Стояне”

НУ „Н. Фурнаджиев” - Пазарджик

Спаска Згуровска

2

Любомира Чавдарова

„Дене, мъри”

ОУ „Васил Левски”- Величково

Емилия Апостолова

3

Мария Ваклинова

„Посеяла баба леща”

НУ „Васил Левски” - Пазарджик

Благовеста Ветренска

4

Кристиана Чалъкова

„Рипни, Калинке”

ОУ „Васил Левски”- Величково

Емилия Апостолова

5

Теодора Георгиева

„Мома се в гора изгуби”

НУ „Васил Левски” - Пазарджик

Благовеста Ветренска

6

Велина Консулова

„Ай да идем, Яно”

ОУ „Васил Левски”- Величково

Емилия Апостолова

 


ВТОРА ВЪЗРАСТОВА


ИМЕ

ИЗПЪЛНЕНИЕ

УЧИЛИЩЕ

РЪКОВОДИТЕЛ

1

Делчо Лазаров

„Походих мамо, погледах””

ОУ „Васил Левски” – Величково

Павлина Бангова

2

Георги Сандов

„Провикна се мома Милка””

ОУ „Васил Левски” – Величково

Павлина Бангова

3

Ася Тодорова

„Катерино, моме”

ОУ „Васил Левски” – Величково

Павлина Бангова


ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА


ИМЕ

ИЗПЪЛНЕНИЕ

УЧИЛИЩЕ

РЪКОВОДИТЕЛ

1

Петя Илиева

„Катерино моме”

СОУ „Д-р Петър Берон” – Пазарджик

Пенка Абаджиева

 

 

ВОКАЛНИ ГРУПИ

ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА


ИМЕ

ИЗПЪЛНЕНИЕ

УЧИЛИЩЕ

РЪКОВОДИТЕЛ

1

Група за автентичен фолклор

„Китка народни песни”

ОУ „Л. Каравелов” – Пазарджик

Севделина Петкова

2

Детска фолклорна група

„Любе, ле”

ОУ „В. Левски – Величково

Емилия Апостолова



ВТОРА ВЪЗРАСТОВА

ИМЕ

ИЗПЪЛНЕНИЕ

УЧИЛИЩЕ

РЪКОВОДИТЕЛ

1

Фолклорна група при ОУ „Отец Паисий” – с. Говедаре

„Бре воденичарю”

ОУ „Отец Паисий” – с. Говедаре

Маргарита Стефанова

2

Йоана Милкова и Стефка Сербезова

„Залюбила малка мома голям ерген” „Мятало Ленче ябълка”

СОУ „Д-р Петър Берон” – Пазарджик

Пенка Абаджиева

3

Фолклорна група

„Бре воденичарю”

ОУ „В. Левски – Величково

Павлина Бангова

 

 

 

 

І. РАЗДЕЛ – ПОПУЛЯРНА МУЗИКА

 

ИНДИВИДУАЛНИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ

ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА

 

ИМЕ

ИЗПЪЛНЕНИЕ

УЧИЛИЩЕ

РЪКОВОДИТЕЛ

1

Христо Славчев

„Малкият музикант”

НУ „Кирил и Методии” – Черногорово

Ангел Лазаров

2

Марио Насковски

„Бу-бу-бу”

ОУ „Христо Ботев” – Главиница

Невена Насковска

3

Ева Йосифова

„Първи клас”

СОУ „Димитър Гачев” – Пазарджик

Спаска Стефанова

4

Моника Кендерова

„Градът на мечтите”

ОУ „Л. Каравелов” – Пазарджик

Севделина Петкова

5

Антонио Гешев

„Хей, приятелю здравей”

ОУ „Васил Левски”- Величково

Емилия Апостолова

6

Кристиян Павлов

„Децата на Земята”

СОУ „Г. Бенковски” - Пазарджик

Дафинка Бозакова

7

Алекс Иливанов

„Великден”

СОУ „Г. Бенковски” - Пазарджик

Дафинка Бозакова

8

Здравка Дунгарова

„Една българска роза”

НУ „Васил Левски” - Пазарджик

Благовеста Ветренска

9

Георги Васев

„Лили”

ОУ „Васил Левски”- Величково

Емилия Апостолова

10

Даниела Асенова

„Интернет”

НУ „Отец Паисий” - Пазарджик

Емилия Томова

11

София Лалина

„Новите кънки на мишока”

НУ „Отец Паисий” - Пазарджик

Емилия Томова

12

Владимир Апостолов

„Малък сладуран”

ОУ „Васил Левски”- Величково

Емилия Апостолова

13

Николай Павлов

„Ваканция”

НУ „Отец Паисий” - Пазарджик

Юлиян Караджов

14

Виктория Вечева

„Ех, че съм шик”

НУ „Отец Паисий” - Пазарджик

Юлиян Караджов

15

Валентин Ангелиев

„Въображение”

НУ „Отец Паисий” - Пазарджик

Динка Танчева






ВТОРА ВЪЗРАСТОВА


ИМЕ

ИЗПЪЛНЕНИЕ

УЧИЛИЩЕ

РЪКОВОДИТЕЛ

1

Лора Гаджева

„Jessie J price tag”

ОУ „Хр. Смирненски” - Пазарджик

Стоянка Кисова

2

Делчо Лазаров

„Малкият музикант”

ОУ „Васил Левски” - Величково

Павлина Бангова

3

Йоанна Радева

„Hurt”

ОУ „Проф. Иван Батаклиев” – Пазарджик

Лала Джамалян

4

Теодора Стоева

„Революция Z – Аз искам”

ОУ „Хр. Смирненски” - Пазарджик

Стоянка Кисова

5

Даниела Шалдърова

„As long as you love me”

ОУ „Васил Левски” - Величково

Павлина Бангова

6

Никол Гради

„La notte”

ОУ „Проф. Иван Батаклиев” – Пазарджик

Лала Джамалян

7

Георги Сандов

„Аз искам”

ОУ „Васил Левски” - Величково

Павлина Бангова

8

Марина Мирчева

„Someone like you”

ОУ „Проф. Иван Батаклиев” – Пазарджик

Лала Джамалян

9

Александра Кацарова

„Give me one reason”

ОУ „Хр. Смирненски” - Пазарджик

Стоянка Кисова

10

Гергана Александрова

„Oh darling”

ОУ „Проф. Иван Батаклиев” – Пазарджик

Лала Джамалян





ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА

ИМЕ

ИЗПЪЛНЕНИЕ

УЧИЛИЩЕ

РЪКОВОДИТЕЛ

1

Наска Иванова

„Back to black”

СОУ „Димитър Гачев” - Пазарджик

Спаска Стефанова

2

Eмил Петров

ПГИМ

3

Калина Дамянова

„Mirrors”

ПГИМ


ВОКАЛНИ ГРУПИ

ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА

ИМЕ

ИЗПЪЛНЕНИЕ

УЧИЛИЩЕ

РЪКОВОДИТЕЛ

1

ВГ при НУ „В. Левски” - Пазарджик

„Бански на лалета”

НУ „Васил Левски” - Пазарджик

Благовеста Ветренска

2

Клуб „Славееви гласове” при ОУ „Христо Смирненски” - Пазарджик

„Хвърчило”

ОУ „Христо Смирненски” - Пазарджик

Стоянка Кисова

3

ВГ „Барборани”

„Мечта за изгрев”

ОУ „В. Левски - Величково

Емилия Апостолова


ВТОРА ВЪЗРАСТОВА

ИМЕ

ИЗПЪЛНЕНИЕ

УЧИЛИЩЕ

РЪКОВОДИТЕЛ

1

Гергана Александрова и Бони Димитрова

„Черний кот”

ОУ „Проф. Иван Батаклиев” – Пазарджик

Лала Джамалян

2

ВГ „Старс”

„Междучасие”

ОУ „В. Левски - Величково

Павлина Бангова

3

Мариела Янева и Елизабет Петрова

„Непознати улици”

„Един неразделен клас”

СОУ „Д-р Петър Берон” - Пазарджик

Пенка Абаджиева

УЧИЛИЩНИ ХОРОВЕ


ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА


ИМЕ

ИЗПЪЛНЕНИЕ

УЧИЛИЩЕ

РЪКОВОДИТЕЛ

1

Училищен хор „Звънче”

„Празник без предели”

СОУ „Д-р Петър Берон” - Пазарджик

Веска Атанасова

2.

Хорова формация

„Приветствена песен”

„Песен на Буратино”

НУ „Отец Паисий” - Пазарджик

Емилия Томова Юлиян Караджов




ВТОРА ВЪЗРАСТОВА


ИМЕ

ИЗПЪЛНЕНИЕ

УЧИЛИЩЕ

РЪКОВОДИТЕЛ

1

Училищен хор „Мечтатели”

Любовта е тук

Пета Прогимназия „Св. Св. Кирил и Методий” - Пазарджик

Веселка Константинова

2

Група „Hit Teens”

„Заблестяват в очите звезди”       „Революция Z - Аз искам”

ОУ „Проф. Иван Батаклиев” - Пазарджик

Лала Джамалян

 

 

 

 

 

8 май 2013 г.

начален час 17.30 ч. площад „К. Величков” /Тортата/

 

IІ. РАЗДЕЛ – БЪЛГАРСКИ НАРОДНИ ТАНЦИ

име

училище

ръководител

репертоар

ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1

Състав за народни танци

Начално училище „Кирил и Методий” с. Черногорово

Лилия Кръстева

„Митро ле, Митро”

2

Състав за народни танци

Начално училище „Васил Друмев”

Татяна Братанова

„Шопски танци”

3

Състав за народни танци

Основно училище „Христо Смирненски” гр. Пазарджик

Стоянка Кисова

„Мела мома двори”

IІ. РАЗДЕЛ – СЪВРЕМЕННИ ТАНЦИ

име

училище

ръководител

репертоар

ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1

Група „Дивите котки”

Основно училище „Христо Ботев” гр. Пазарджик

Даниела Байгънова

„Танц и повече”

2

Модерен балет

Начално училище „Васил Левски” гр. Пазарджик

Ваня Кацарова

„Пинко розовата пантера”

3

Мажоретен състав

Основно училище „Св. Климент Охридски” гр. Пазарджик

Десислава Хайдукова

„Танц с батони”

4

Вергиния Русинова

Средно общообразователно училище „Димитър Гачев”

гр. Пазарджик

Тодора Кочева

„Валс” – Ф. Шопен

5

Танцов състав „Бижу”

Основно училище   „Проф. Иван Батаклиев” гр. Пазарджик

Жасмина Хаджийска

„Мечтание за лято”

6

Група за модерни танци

Начално училище „Кирил и Методий” с. Черногорово

Лилия Кръстева

„Всички сме равни”

7

Група за модерни танци

Начално училище „Васил Левски” гр. Пазарджик

Група учители

„Тарантела”

ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

1

Танцова формация „Детелини”

Прогимназия „Асен Златаров”

с. Черногорово

Татяна Сребринова

„Моряшки танц”

2

Група за модерни танци

Основно училище „Христо Ботев” гр. Пазарджик

Даниела Байгънова

„Фламенко”

3

Танцова група „Звезди”

Пета Прогимназия

„Св. Св. Кирил и Методий”

гр. Пазарджик

Веселка Константинова

Коледен валс по музика „Валс на кънкьора”